O nas | Doradztwo Ecommerce

Marek Szekely


Pan prezes, który każdą wolną chwile spędza na rozwijaniu swoich pasji i zabawie z dzieciakami. Zarządzanie firmą i zespołem ma w małym palcu - doradzi jak rozwiązać problemy, pomoże stworzyć długofalowy plan rozwoju, podrzuci setki pomysłów jak poszerzyć działalność firmy. Posiada wiedzę z zakresu zarządzania, przedsiębiorczości, ekonomii oraz masę doświadczenia w branży ecommerce. Rozmawiając z Markiem, radzimy zaopatrzyć się w notes i długopis, gwarantujemy, że zostaniesz zasypany ważnymi informacjami!

Odpowiada za:

Pierwszy kontakt z klientem

Rozwiązywanie problemów klienta

Doradztwo i konsultacje

Michał


Mistrz kodowania i Wasze wsparcie techniczne. Cały czas na łączach z ATOMEM, rozwiąże każdy problem natury technicznej! Kody html czyta córce do snu, każdy sklep internetowy ma swój początek właśnie u Michała.

Odpowiada za:

Wsparcie techniczne

Integracja i migracje

Kodowanie

Ola


Wszystko co związane z Social Mediami i marketingiem, nie jest jej obce. Godzinami przegląda media społecznościowe w poszukiwaniu inspiracji i nowatorskich rozwiązań. Studentka UJ, mająca w głowie setki pomysłów na to jak zajawić markę w Internecie.

Odpowiada za:

Social media

Copywriting

Audyty i koncepcje

Michał


Mózg każdej operacji, twórca najlepszych innowacji, koder jakich mało. Rzadko widujemy go firmie, ale to dlatego, że praca pochłania go na długie godziny i znika w świecie przygód z programowaniem.

Odpowiada za:

Programowanie

Wdrażanie nowych rozwiązań

PHP, MySQL, jQuery, JS