Nasza misja | Doradztwo Ecommerce

2015

Zaczynamy pierwsze współprace z naszymi Klientami!

2016

To już! Pierwsze osiągnięcia i faktury za nasze usługi, a także rozpoczęcie pracy w naszym nowym biurze. Pamiętny czas! Nawiązujemy współpracę i osiągamy pierwsze rekordy przychodowe!

2017

Do naszego zespołu dołącza grafik i copywriter/opiekun projektowy! Wtedy przeprowadzamy także 10 pierwszych migracji!

2018

Mamy już na koncie 30 pełnych migracji i 3 nowe pokoje w biurze!

2019

Udało się! Stworzyliśmy dla Was nową usługę - ePakiet! Do naszego zespołu dołączyli nowi specjaliści, koderzy, programiści, copywriterzy :)

Wprowadzamy rebranding marki i uruchamiamy nową stronę www! Jak Wam się podoba?

W tym roku wyjeżdżamy do Krakowa na nasze pierwsze targi e-handlu, aby zaprezentować Wam nasze umiejętności!

2020

Szkoła przetrwania dla naszego nowego projektu.

Pracowniknagodziny był pierwszą próbą zmiany stylu naszej pracy, ostatecznie doprowadziło to do reorganizacji zespołu i pomogło nam zrozumieć czego potrzebujemy by jakoś wykonywanych zadań była jeszcze lepsza!

2020 rok to też czas pandemii, która pomimo wielu przeszkód pomogła nam dopracować narzędzia, a na których codziennie pracujemy. Było kilka nietrafionych decyzji, wiele zmian, wybraliśmy gałęzie ecommerce już ze szczegółową specjalizacją - był to naprawdę ciekawy czas!

2021

Przełomowy rok, nowi klienci, nowe możliwości, dołączył do nas na stałe nowy programista.

Wracamy do starych metod, gdzie Marek jest zżyty z klientami, doradza jako członek zarządu - pełni funkcję doradcy! 2021 to okres przejściowy, znaleźliśmy swoją tożsamość, koncentrując swoje działania na konkretnym kierunku. Jobin w natarciu...

Stawiamy na styl pracy, który będzie wygodny zarówno dla nas jak i dla klienta ;) Rozwijamy się!

2022

Pod koniec 2021 roku postanowiliśmy postawić na rozwój nowego projektu, na poczet jego realizacji, doradztwo musi na trochę się schować w roli wykonawcy.

Nowy styl pracy przynosi pierwsze owoce.

Chociaż nas nie widzicie, nadal tu jesteśmy! Pracujemy nad czymś nie z tej ziemi ;)

DORADZTWO W LICZBACH

88

wykonanych projektów

15839

ticketów

Ponad 80

zadowolonych klientów

4

osoby w ekipie doradztwo-ecommerce.pl

Jesteśmy zespołem!

Kompleksowo zajmiemy się Twoim sklepem, pomożemy wprowadzić poprawki wizualne, zaproponujemy korzystne zmiany, podreperujemy techniczne sprawy, dodamy najważniejsze sekcje i podstrony, wspomożemy w pracy w Social Mediach! Oczywiście wszystko w zgodzie z Twoją wizją - dogramy szczegóły na panelu, ustalimy jak działać i zabieramy się do pracy. Stale się rozwijamy, żeby proponować coraz to nowsze i lepsze rozwiązania naszym klientom, chcemy osiągnąć najwyższy poziom współpracy. Jesteśmy odpowiedzialny i działamy zgodnie ze swoją naturą, pracujemy sumiennie, terminowo, a nasza kreatywność nie zna granic. Możecie pomóc nam realizować naszą misję i stać się częścią wielkiego projektu, czekamy na Was!

Działamy odpowiedzialnie

Bierzemy na klatę wszystkie konsekwencje naszych działań, pracujemy świadomie, wiemy co robimy w Doradztwie nie ma miejsca na wciskanie kitu. Zawsze szczerze mówimy co i jak, żeby działać w zgodzie ze sobą i oczywiście z klientami.

Zawsze w kontakcie

Wszystkie ważne i mniej ważne sprawy załatwiamy na panelu, informacje zebrane w ticketach wykorzystujemy do pracy, dzięki temu działamy szybko i skutecznie. Nie gubimy plików, nie dopytujemy po 15 razy - wiemy co robić ;)

Kompleksowe działanie

Zajmiemy się Twoim sklepem, pomożemy wprowadzić poprawki wizualne, zaproponujemy korzystne zmiany, podreperujemy techniczne sprawy, dodamy najważniejsze sekcje i podstrony, wspomożemy w pracy w Social Mediach! Oczywiście wszystko w zgodzie z Twoją wizją!

COŚ SIĘ MUSI SKOŃCZYĆ, ŻEBY COŚ JESZCZE LEPSZEGO MOGŁO MIEĆ SWÓJ POCZĄTEK.