Warszawskie Targi eHandlu – byliśmy! I co dalej?

środa, 23.10.2019

Wróciliśmy z targów, trochę ochłonęliśmy, ale emocje nadal się nas trzymają! Oczywiście bardzo pozytywne emocje. Targi eHandlu w Warszawie to blisko 4 tys. uczestników, 140 wystawców i kilkudziesięciu prelegentów. Byliśmy też my i przede wszystkim Wy!

Ogromnie nas cieszy duże zainteresowanie naszymi usługami ecommerce. Już po kilku pierwszych rozmowach zwróciliśmy uwagę, że zagadujecie nas z dużą świadomością tego, czego oczekujecie. Cieszy nas to, bo i rozmowa i późniejsza współpraca mogą być bardzo ciekawym doświadczeniem! Nasłuchaliśmy się, że mamy świetnych grafików, a nasze koncepcje wywołują uśmiech na Waszych twarzach. I nie jest to uśmiech politowania. Przez te kilkanaście godzin obecności na Targach przeprowadziliśmy setki rozmów i wymieniliśmy mniej więcej tyle samo wizytówek. Dobrze, że ktoś u nas pomyślał i wzięliśmy ze sobą więcej materiałów (ufff). Nasze stoisko może i wyglądało skromnie, ale Wy wzbogaciliście je waszymi pytaniami i wymianą doświadczeń.

Co teraz robimy? Siadamy do ciężkiej pracy. Przez te emocje trochę się nabałaganiło, więc musimy wszystko uporządkować, odpisać na Wasze maile i napisać własne, żebyście też o nas nie zapomnieli. Szykujemy się też do przeprowadzenia wstępnych wycen, bo z niektórymi z Was jesteśmy już po słowie.

Cieszymy się również, że na Targach spotkaliśmy ekipy AtomStore i Sempai, z którymi na co dzień ściśle współpracujemy. W końcu mieliśmy okazję zamienić parę luźniejszych słów. Pozdrawiamy też załogę EACTIVE z Wrocławia, którzy stacjonowali na przeciwko nas, jesteście spoko! Poza tym trochę pojedliśmy, wypiliśmy kilka litrów kawy – wiecie jak to jest. Dają to bierz, biją to uciekaj. No ale nic, siadamy do pracy. Audyty / Wyceny do ataku! To nasze hasło. Dobre, nie?

Dziękujemy raz jeszcze! 🙂
Do zobaczenia, do usłyszenia!

ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Poszukiwany koder!

20.02.2020

Jesteś multizadaniowy? Skupiony? Czujny? Masz techniczne / informatyczne umiejętności i łatwość nawiązywania kontaktów? Wiesz co to jest HTML? Lubisz pracować w zespole? Potrafisz spinać w całość różne elementy projektu? Najpierw analizujesz, potem działasz? Wiesz, czym się różni AdWords od AdSense’a? Stawiasz na nieustanny rozwój? Nie boisz się wyzwań? Jeżeli odpowiedziałeś TAK więcej niż 6 razy, a komputer jest Twoim przyjacielem, to stanowisko pracy jest odpowiednie dla Ciebie! Zrób krok do przodu i wyślij nam swoje CV!

Czytaj więcej

Poszukiwany grafik / designer

20.02.2020

Photoshop i Illustrator to Twoje alter-ego? Chciałbyś wykorzystać swoje umiejętności graficzne i przełożyć swoją kreatywność na dynamiczną branżę e-commerce oraz wyznaczyć nową jakość estetyki w polskim internecie? Jeżeli masz choć trochę doświadczenia przy projektach e-commerce i budowaniu stron internetowych, orientujesz się w trendach sprzedaży, marketingu, mediów społecznościowych, czekamy na Twoje zgłoszenie! Zapewniamy pełną wyzwań pracę na froncie przy wdrożeniach najlepszych systemów e-commerce w kraju.    

Czytaj więcej

Poszukiwany copywriter!

20.02.2020

Jeżeli pisanie jest Twoim żywiołem, nie masz problemu z ortografią i interpunkcją, a do tego jesteś kreatywny, lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać i podchodzisz do pracy metodycznie i zadaniowo, spróbuj swoich sił w naszym zespole! A może chciałbyś poznać tajniki voice marketingu i budować sprzedażowe czatboty? Nie masz doświadczenia? Nie martw się. Wdrożymy Cię we wszystkie zadania i pomożemy zdobyć odpowiednie kompetencje - liczy się przede wszystkim chęć rozwoju i gotowość do zdobywania kolejnych leveli własnych umiejętności.

Czytaj więcej