Warszawskie Targi eHandlu – byliśmy! I co dalej?

środa, 23.10.2019

Wróciliśmy z targów, trochę ochłonęliśmy, ale emocje nadal się nas trzymają! Oczywiście bardzo pozytywne emocje. Targi eHandlu w Warszawie to blisko 4 tys. uczestników, 140 wystawców i kilkudziesięciu prelegentów. Byliśmy też my i przede wszystkim Wy!

Ogromnie nas cieszy duże zainteresowanie naszymi usługami ecommerce. Już po kilku pierwszych rozmowach zwróciliśmy uwagę, że zagadujecie nas z dużą świadomością tego, czego oczekujecie. Cieszy nas to, bo i rozmowa i późniejsza współpraca mogą być bardzo ciekawym doświadczeniem! Nasłuchaliśmy się, że mamy świetnych grafików, a nasze koncepcje wywołują uśmiech na Waszych twarzach. I nie jest to uśmiech politowania. Przez te kilkanaście godzin obecności na Targach przeprowadziliśmy setki rozmów i wymieniliśmy mniej więcej tyle samo wizytówek. Dobrze, że ktoś u nas pomyślał i wzięliśmy ze sobą więcej materiałów (ufff). Nasze stoisko może i wyglądało skromnie, ale Wy wzbogaciliście je waszymi pytaniami i wymianą doświadczeń.

Co teraz robimy? Siadamy do ciężkiej pracy. Przez te emocje trochę się nabałaganiło, więc musimy wszystko uporządkować, odpisać na Wasze maile i napisać własne, żebyście też o nas nie zapomnieli. Szykujemy się też do przeprowadzenia wstępnych wycen, bo z niektórymi z Was jesteśmy już po słowie.

Cieszymy się również, że na Targach spotkaliśmy ekipy AtomStore i Sempai, z którymi na co dzień ściśle współpracujemy. W końcu mieliśmy okazję zamienić parę luźniejszych słów. Pozdrawiamy też załogę EACTIVE z Wrocławia, którzy stacjonowali na przeciwko nas, jesteście spoko! Poza tym trochę pojedliśmy, wypiliśmy kilka litrów kawy – wiecie jak to jest. Dają to bierz, biją to uciekaj. No ale nic, siadamy do pracy. Audyty / Wyceny do ataku! To nasze hasło. Dobre, nie?

Dziękujemy raz jeszcze! 🙂
Do zobaczenia, do usłyszenia!

ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Otwieralność newslettera: 5 kluczowych czynników

04.08.2020

Jeżeli interesowałeś/aś się już kiedyś tematem Newsletterów, to wiesz, że krąży wokół nich wiele kontrowersji. Śledząc artykuły czy fora internetowe, można napotkać na swojej drodze wiele sprzecznych informacji. Czy warto więc wprowadzić Newsletter do swojej działalności, jako jeden z przekazów informacji? My uważamy, że tak! Dlatego zostań z nami i sam się przekonaj! Zacznijmy od […]

Czytaj więcej

Poszukiwany koder!

20.02.2020

Jesteś multizadaniowy? Skupiony? Czujny? Masz techniczne / informatyczne umiejętności i łatwość nawiązywania kontaktów? Wiesz co to jest HTML? Lubisz pracować w zespole? Potrafisz spinać w całość różne elementy projektu? Najpierw analizujesz, potem działasz? Wiesz, czym się różni AdWords od AdSense’a? Stawiasz na nieustanny rozwój? Nie boisz się wyzwań? Jeżeli odpowiedziałeś TAK więcej niż 6 razy, a komputer jest Twoim przyjacielem, to stanowisko pracy jest odpowiednie dla Ciebie! Zrób krok do przodu i wyślij nam swoje CV!

Czytaj więcej

Poszukiwany grafik / designer

20.02.2020

Photoshop i Illustrator to Twoje alter-ego? Chciałbyś wykorzystać swoje umiejętności graficzne i przełożyć swoją kreatywność na dynamiczną branżę e-commerce oraz wyznaczyć nową jakość estetyki w polskim internecie? Jeżeli masz choć trochę doświadczenia przy projektach e-commerce i budowaniu stron internetowych, orientujesz się w trendach sprzedaży, marketingu, mediów społecznościowych, czekamy na Twoje zgłoszenie! Zapewniamy pełną wyzwań pracę na froncie przy wdrożeniach najlepszych systemów e-commerce w kraju.    

Czytaj więcej