Technikalia okiem experta

sobota, 09.02.2019

JAK TO OGARNĄĆ? SKLEP INTERNETOWY OKIEM EXPERTA!

 

Przeraża cię temat migracji, dobór narzędzi ecommerce, integracja czy przebudowa procesów? Chcesz postawić sklep internetowy albo dobrać silnik sklepu pod B2B anie nie wiesz jak? Nie martw się! Z nami ogarniesz to w mig! Przedstawiamy cztery elementy, które składają się na dobrze zbudowany sklep. A więc, jak to działa?

 

PRZEBUDOWA PROCESÓW

Nie wiesz, JAK DZIAŁA TWÓJ SKLEP? Czy jest optymalnie przystosowany do oczekiwań klientów? A może potrzebujesz zmian, aby odpowiedzieć na ich potrzeby? Czasem wystarczy reorganizacja przestrzeni biurowej, nawyków komunikacyjnych czy przepływu informacji, żeby udrożnić przypływ nowych klientów. Niekiedy wymagane są bardziej złożone działania: ZMIANA OPROGRAMOWANIA, wdrożenie nowych, bardziej praktycznych rozwiązań czy całkowita reorganizacja pracy Twoich podopiecznych.

Z nami przejdziesz przez te zadania płynnie, pewnie i bezpiecznie.  Ułatwimy Ci wyjście do klienta za pomocą przebudowy rozwiązań CRM, takich jak KUPONY RABATOWE, BONY PODARUNKOWE, OFERTY TARGETOWANE czy personalizację widoku sklep. Zapewnimy prostotę i ODPOWIEDNIĄ NAWIGACJĘ w całym procesie zakupowym, a także zadbamy o usługi powiązane: TWORZENIE PODSTRON, KATEGORII I TREŚCI, by wizerunkowa strona sklepu internetowego była w wysokim stopniu spójna i widoczna w e-przestrzeni.

KONFIGURACJE

Jeżeli szukasz nowego silnika sklepu lub zdecydowałeś się na wdrożenie nowej PLATFORMY E-COMMERCE lub ZMIENIŁEŚ OPROGRAMOWANIE, pokażemy Ci, jak w pełni wykorzystać ich możliwości. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez PROCES KONFIGURACJI SYSTEMOWYCH, a wskazane przez Ciebie osoby przeszkolimy w zakresie obsługi platformy tak, abyś w przyszłości samodzielnie mógł dokonywać zmian systemu i aktualizacji danych.

Konfiguracje mogą dotyczyć INTEGRACJI E-SKLEPU Z PŁATNOŚCIAMI INTERNETOWYMI, kurierami, allegro, integracji ze SPERSONALIZOWANYM MAILINGIEM, porównywarkami cenowymi, systemem magazynowym i księgowym, a także z SYSTEMAMI ERP I CRM oraz przestrzenią SOCIAL MEDIA. Jeśli tego potrzebujesz, skonfigurujemy multi sklep, w którym na jednym panelu administracyjnym będziesz mógł zarządzać wieloma witrynami. Co więcej, usprawnimy WYSZUKIWARKĘ SKLEPU, KATEGORIE I PODKATEGORIE widoczne na stronie i nadamy im nową graficzną jakość i funkcjonalność, co przełoży się na większą spójność sklepu.

WDROŻENIA / MIGRACJE

Myślisz o rozszerzeniu działalności? Przybywa Ci nowych klientów? Twoja platforma nie spełnia standardów? A może CHCESZ POSTAWIĆ NOWY SKLEP W SIECI? Czasem nie trzeba słów, by wiedzieć, że coś się zmieniło. Znajdziemy odpowiednie rozwiązanie, które spełni twoje oczekiwanie odnośnie platformy i krok po kroku przeprowadzimy Cię PRZEZ KOLEJNE ETAPY MIGRACJI DANYCH, bez zbędnego nakładu czasu, środków i sił.

ZAIMPORTUJEMY TWOICH KLIENTÓW, TREŚCI I DANE Z WCZEŚNIEJSZYCH STRON, dzięki czemu sklep internetowy stanie się SPÓJNY I CAŁOŚCIOWY. Ułatwimy Ci także wyjście do klienta za pomocą przebudowy ROZWIĄZAŃ CRM, takich jak kupony rabatowe, bony podarunkowe, oferty targetowane czy PERSONALIZACJĘ WIDOKU SKLEP. Zapewnimy prostotę i odpowiednią nawigację w całym procesie zakupowym, a także zadbamy o usługi powiązane: TWORZENIE PODSTRON, KATEGORII I TREŚCI.

OPTYMALIZACJA SEO / SEM

Nie przegap tego, co naprawdę ma znaczenie. Algorytmy google czytają, czasami lepiej niż klienci. Aby być widocznym w sieci, musisz mieć DOBRĄ STRATEGIĘ REKLAMOWĄ, dostosowaną do twoich potrzeb. Zadbamy o odpowiedni OPIS KATEGORII, PODSTRON I TREŚCI NA TWOIM SKLEPIE. Zorganizujemy OPTYMALIZACJĘ SEO/SEM i dostosujemy reklamy do odpowiedniego targetu. Proponujemy KONFIGURACJĘ I KAMPANIE ADWORDS, a także konfiguracja REKLAM W SOCIAL MEDIA.

Do każdego Klienta podchodzimy tak, jakbyśmy robili to dla siebie. W zależności od potrzeb proponujemy najlepsze rozwiązania – czasami będzie to POZYCJONOWANIE POD GOOGLE, które przynosi wymierne efekty długoterminowe, czasami dobra KAMPANIA REKLAMOWA W SOCIAL MEDIA może przynieść lepsze skutki w krótkim czasie. Ponadto, SKONFIGURUJEMY NARZĘDZIA pozwalające analizować działania reklamowe oraz monitorować Twoją obecność w Internecie, a wszystko po to, aby EFEKTYWNOŚĆ REKLAMY cały czas utrzymywała się na na wysokim poziomie.

W serwisie ecommerce najważniejsze jest to, by mieć za plecami dobrych specjalistów, którzy doradzą, przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy działań i postarają się, byś sam jak najszybciej ogarnął jak to działa! Chcesz skorzystać z naszych usług? Skontaktuj się z nami już dziś!

 

ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Poszukiwany Social Media ninja!

18.06.2019

Jeżeli świat facebooka i instagrama jest Ci dobrze znany i chcesz zająć się nim na poważnie, a do tego masz dar analizowania rzeczywistości, wyciągania wniosków, krytycznego myślenia, jesteś kreatywny, lubisz dyskusje i nie boisz się budzenia kontrowersji, spróbuj swoich sił w naszym zespole! Nie masz doświadczenia w social media i analizie danych? Nie martw się! Wdrożymy Cię we wszystkie zadania i pomożemy zdobyć odpowiednie kompetencje! U nas liczy się przede wszystkim chęć rozwoju i gotowość do zdobywania kolejnych leveli własnych umiejętności!

Czytaj więcej

Poszukiwany copywriter!

18.06.2019

Jeżeli pisanie jest Twoim żywiołem, nie masz problemu z ortografią i interpunkcją, a do tego jesteś kreatywny, lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać i podchodzisz do pracy metodycznie i zadaniowo, spróbuj swoich sił w naszym zespole! Nie masz doświadczenia w budowaniu contentu? Nie martw się. Wdrożymy Cię we wszystkie zadania i pomożemy zdobyć odpowiednie kompetencje - liczy się przede wszystkim chęć rozwoju i gotowość do zdobywania kolejnych leveli własnych umiejętności.

Czytaj więcej

XVI Targi eHandlu w Krakowie za Nami!

14.05.2019

Dziękujemy! To chyba najważniejsze, co chcemy powiedzieć! Gdybyśmy wiedzieli, że będzie takie zainteresowanie naszym stoiskiem i naszą ekipą, bylibyśmy w pełnym składzie! Targi ehandlu to od lat największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej! Ponad 4000 uczestników, 130 Wystawców, prezentacje produktów, usług, merytoryczne prelekcje i doskonałe nastroje. Słowem: gratka dla wszystkich, którzy mają coś wspólnego z e-sprzedażą! A my mamy dużo. I nie mogło Nas tam zabraknąć!

Czytaj więcej