Technikalia okiem experta | Doradztwo Ecommerce

Technikalia okiem experta

sobota, 09.02.2019

JAK TO OGARNĄĆ? SKLEP INTERNETOWY OKIEM EXPERTA!

Przeraża cię temat migracji, dobór narzędzi ecommerce, integracja czy przebudowa procesów? Chcesz postawić sklep internetowy albo dobrać silnik sklepu pod B2B anie nie wiesz jak? Nie martw się! Z nami ogarniesz to w mig! Przedstawiamy cztery elementy, które składają się na dobrze zbudowany sklep. A więc, jak to działa?

PRZEBUDOWA PROCESÓW

Nie wiesz, JAK DZIAŁA TWÓJ SKLEP? Czy jest optymalnie przystosowany do oczekiwań klientów? A może potrzebujesz zmian, aby odpowiedzieć na ich potrzeby? Czasem wystarczy reorganizacja przestrzeni biurowej, nawyków komunikacyjnych czy przepływu informacji, żeby udrożnić przypływ nowych klientów. Niekiedy wymagane są bardziej złożone działania: ZMIANA OPROGRAMOWANIA, wdrożenie nowych, bardziej praktycznych rozwiązań czy całkowita reorganizacja pracy Twoich podopiecznych.

Z nami przejdziesz przez te zadania płynnie, pewnie i bezpiecznie. Ułatwimy Ci wyjście do klienta za pomocą przebudowy rozwiązań CRM, takich jak KUPONY RABATOWE, BONY PODARUNKOWE, OFERTY TARGETOWANE czy personalizację widoku sklepu. Zapewnimy prostotę i ODPOWIEDNIĄ NAWIGACJĘ w całym procesie zakupowym, a także zadbamy o usługi powiązane: TWORZENIE PODSTRON, KATEGORII I TREŚCI, by wizerunkowa strona sklepu internetowego była w wysokim stopniu spójna i widoczna w e-przestrzeni.

KONFIGURACJE

Jeżeli szukasz nowego silnika sklepu lub zdecydowałeś się na wdrożenie nowej PLATFORMY E-COMMERCE lub ZMIENIŁEŚ OPROGRAMOWANIE, pokażemy Ci, jak w pełni wykorzystać ich możliwości. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez PROCES KONFIGURACJI SYSTEMOWYCH, a wskazane przez Ciebie osoby przeszkolimy w zakresie obsługi platformy tak, abyś w przyszłości samodzielnie mógł dokonywać zmian systemu i aktualizacji danych.

Konfiguracje mogą dotyczyć INTEGRACJI E-SKLEPU Z PŁATNOŚCIAMI INTERNETOWYMI, kurierami, allegro, integracji ze SPERSONALIZOWANYM MAILINGIEM, porównywarkami cenowymi, systemem magazynowym i księgowym, a także z SYSTEMAMI ERP I CRM oraz przestrzenią SOCIAL MEDIA. Jeśli tego potrzebujesz, skonfigurujemy multi sklep, w którym na jednym panelu administracyjnym będziesz mógł zarządzać wieloma witrynami. Co więcej, usprawnimy WYSZUKIWARKĘ SKLEPU, KATEGORIE I PODKATEGORIE widoczne na stronie i nadamy im nową graficzną jakość i funkcjonalność, co przełoży się na większą spójność sklepu.

WDROŻENIA / MIGRACJE

Myślisz o rozszerzeniu działalności? Przybywa Ci nowych klientów? Twoja platforma nie spełnia standardów? A może CHCESZ POSTAWIĆ NOWY SKLEP W SIECI? Czasem nie trzeba słów, by wiedzieć, że coś się zmieniło. Znajdziemy odpowiednie rozwiązanie, które spełni twoje oczekiwanie odnośnie platformy i krok po kroku przeprowadzimy Cię PRZEZ KOLEJNE ETAPY MIGRACJI DANYCH, bez zbędnego nakładu czasu, środków i sił.

ZAIMPORTUJEMY TWOICH KLIENTÓW, TREŚCI I DANE Z WCZEŚNIEJSZYCH STRON, dzięki czemu sklep internetowy stanie się SPÓJNY I CAŁOŚCIOWY. Ułatwimy Ci także wyjście do klienta za pomocą przebudowy ROZWIĄZAŃ CRM, takich jak kupony rabatowe, bony podarunkowe, oferty targetowane czy PERSONALIZACJĘ WIDOKU SKLEPU. Zapewnimy prostotę i odpowiednią nawigację w całym procesie zakupowym, a także zadbamy o usługi powiązane: TWORZENIE PODSTRON, KATEGORII I TREŚCI.

OPTYMALIZACJA SEO / SEM

Nie przegap tego, co naprawdę ma znaczenie. Algorytmy google czytają, czasami lepiej niż klienci. Aby być widocznym w sieci, musisz mieć DOBRĄ STRATEGIĘ REKLAMOWĄ, dostosowaną do twoich potrzeb. Zadbamy o odpowiedni OPIS KATEGORII, PODSTRON I TREŚCI NA TWOIM SKLEPIE. Zorganizujemy OPTYMALIZACJĘ SEO/SEM i dostosujemy reklamy do odpowiedniego targetu. Proponujemy KONFIGURACJĘ I KAMPANIE ADWORDS, a także konfiguracja REKLAM W SOCIAL MEDIA.

Do każdego Klienta podchodzimy tak, jakbyśmy robili to dla siebie. W zależności od potrzeb proponujemy najlepsze rozwiązania – czasami będzie to POZYCJONOWANIE POD GOOGLE, które przynosi wymierne efekty długoterminowe, czasami dobra KAMPANIA REKLAMOWA W SOCIAL MEDIA może przynieść lepsze skutki w krótkim czasie. Ponadto, SKONFIGURUJEMY NARZĘDZIA pozwalające analizować działania reklamowe oraz monitorować Twoją obecność w Internecie, a wszystko po to, aby EFEKTYWNOŚĆ REKLAMY cały czas utrzymywała się na na wysokim poziomie.

W serwisie ecommerce najważniejsze jest to, by mieć za plecami dobrych specjalistów, którzy doradzą, przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy działań i postarają się, byś sam jak najszybciej ogarnął jak to działa! Chcesz skorzystać z naszych usług? Skontaktuj się z nami już dziś!

ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Wszystko co się zaczyna, musi się kiedyś skończyć…

02.02.2022

Wszystko co się zaczyna musi się kiedyś skończyć, ale to nie oznacza, że znikamy na dobre! Zaczynamy po prostu nową przygodę, na horyzoncie pojawił się nowy projekt, który jest szansą na wprowadzenie innowacyjnego rozwiązania dla naszych klientów. Zmieniamy się, mamy nadzieję, że na lepsze. Przemianę przechodzi nie tylko nasza strona, ale i też schemat naszego […]

Czytaj więcej

Technologia PWA – czyli czym dokładnie jest Progressive Web Application.

16.06.2021

Historia PWA sięga roku 2000, ale to dzięki Google technologia ta zyskała dużą popularność w bardzo krótkim czasie, tworząc zupełnie nowy obraz aplikacji mobilnych. Progressive Web Application to miejsce, w którym firmy odnajdą sporo niebagatelnych rozwiązań – technologia PWA wynosi standardowe strony internetowe na wyższy poziom. Podejście teoretyczne – czym są Progressive Web App? Co […]

Czytaj więcej

Platforma AtomStore – dlaczego warto ją wybrać?

20.05.2021

Aby Twój sklep internetowy, mógł być chętnie odwiedzaną, wygodną i intuicyjną platformą sprzedażową, wymaga solidnej podstawy – systemu sklepowego jakim jest AtomStore! Czym jest AtomStore? AtomStore to wysokiej jakości system e-Commerce, służący do kompleksowej obsługi sklepów internetowych. Platforma ta oferuje szeroko rozbudowane funkcjonalności, które do niedawna dostępne były jedynie u takich gigantów sprzedaży jak np. […]

Czytaj więcej