Technikalia okiem experta

sobota, 09.02.2019

JAK TO OGARNĄĆ? SKLEP INTERNETOWY OKIEM EXPERTA!

Przeraża cię temat migracji, dobór narzędzi ecommerce, integracja czy przebudowa procesów? Chcesz postawić sklep internetowy albo dobrać silnik sklepu pod B2B anie nie wiesz jak? Nie martw się! Z nami ogarniesz to w mig! Przedstawiamy cztery elementy, które składają się na dobrze zbudowany sklep. A więc, jak to działa?

PRZEBUDOWA PROCESÓW

Nie wiesz, JAK DZIAŁA TWÓJ SKLEP? Czy jest optymalnie przystosowany do oczekiwań klientów? A może potrzebujesz zmian, aby odpowiedzieć na ich potrzeby? Czasem wystarczy reorganizacja przestrzeni biurowej, nawyków komunikacyjnych czy przepływu informacji, żeby udrożnić przypływ nowych klientów. Niekiedy wymagane są bardziej złożone działania: ZMIANA OPROGRAMOWANIA, wdrożenie nowych, bardziej praktycznych rozwiązań czy całkowita reorganizacja pracy Twoich podopiecznych.

Z nami przejdziesz przez te zadania płynnie, pewnie i bezpiecznie. Ułatwimy Ci wyjście do klienta za pomocą przebudowy rozwiązań CRM, takich jak KUPONY RABATOWE, BONY PODARUNKOWE, OFERTY TARGETOWANE czy personalizację widoku sklepu. Zapewnimy prostotę i ODPOWIEDNIĄ NAWIGACJĘ w całym procesie zakupowym, a także zadbamy o usługi powiązane: TWORZENIE PODSTRON, KATEGORII I TREŚCI, by wizerunkowa strona sklepu internetowego była w wysokim stopniu spójna i widoczna w e-przestrzeni.

KONFIGURACJE

Jeżeli szukasz nowego silnika sklepu lub zdecydowałeś się na wdrożenie nowej PLATFORMY E-COMMERCE lub ZMIENIŁEŚ OPROGRAMOWANIE, pokażemy Ci, jak w pełni wykorzystać ich możliwości. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez PROCES KONFIGURACJI SYSTEMOWYCH, a wskazane przez Ciebie osoby przeszkolimy w zakresie obsługi platformy tak, abyś w przyszłości samodzielnie mógł dokonywać zmian systemu i aktualizacji danych.

Konfiguracje mogą dotyczyć INTEGRACJI E-SKLEPU Z PŁATNOŚCIAMI INTERNETOWYMI, kurierami, allegro, integracji ze SPERSONALIZOWANYM MAILINGIEM, porównywarkami cenowymi, systemem magazynowym i księgowym, a także z SYSTEMAMI ERP I CRM oraz przestrzenią SOCIAL MEDIA. Jeśli tego potrzebujesz, skonfigurujemy multi sklep, w którym na jednym panelu administracyjnym będziesz mógł zarządzać wieloma witrynami. Co więcej, usprawnimy WYSZUKIWARKĘ SKLEPU, KATEGORIE I PODKATEGORIE widoczne na stronie i nadamy im nową graficzną jakość i funkcjonalność, co przełoży się na większą spójność sklepu.

WDROŻENIA / MIGRACJE

Myślisz o rozszerzeniu działalności? Przybywa Ci nowych klientów? Twoja platforma nie spełnia standardów? A może CHCESZ POSTAWIĆ NOWY SKLEP W SIECI? Czasem nie trzeba słów, by wiedzieć, że coś się zmieniło. Znajdziemy odpowiednie rozwiązanie, które spełni twoje oczekiwanie odnośnie platformy i krok po kroku przeprowadzimy Cię PRZEZ KOLEJNE ETAPY MIGRACJI DANYCH, bez zbędnego nakładu czasu, środków i sił.

ZAIMPORTUJEMY TWOICH KLIENTÓW, TREŚCI I DANE Z WCZEŚNIEJSZYCH STRON, dzięki czemu sklep internetowy stanie się SPÓJNY I CAŁOŚCIOWY. Ułatwimy Ci także wyjście do klienta za pomocą przebudowy ROZWIĄZAŃ CRM, takich jak kupony rabatowe, bony podarunkowe, oferty targetowane czy PERSONALIZACJĘ WIDOKU SKLEPU. Zapewnimy prostotę i odpowiednią nawigację w całym procesie zakupowym, a także zadbamy o usługi powiązane: TWORZENIE PODSTRON, KATEGORII I TREŚCI.

OPTYMALIZACJA SEO / SEM

Nie przegap tego, co naprawdę ma znaczenie. Algorytmy google czytają, czasami lepiej niż klienci. Aby być widocznym w sieci, musisz mieć DOBRĄ STRATEGIĘ REKLAMOWĄ, dostosowaną do twoich potrzeb. Zadbamy o odpowiedni OPIS KATEGORII, PODSTRON I TREŚCI NA TWOIM SKLEPIE. Zorganizujemy OPTYMALIZACJĘ SEO/SEM i dostosujemy reklamy do odpowiedniego targetu. Proponujemy KONFIGURACJĘ I KAMPANIE ADWORDS, a także konfiguracja REKLAM W SOCIAL MEDIA.

Do każdego Klienta podchodzimy tak, jakbyśmy robili to dla siebie. W zależności od potrzeb proponujemy najlepsze rozwiązania – czasami będzie to POZYCJONOWANIE POD GOOGLE, które przynosi wymierne efekty długoterminowe, czasami dobra KAMPANIA REKLAMOWA W SOCIAL MEDIA może przynieść lepsze skutki w krótkim czasie. Ponadto, SKONFIGURUJEMY NARZĘDZIA pozwalające analizować działania reklamowe oraz monitorować Twoją obecność w Internecie, a wszystko po to, aby EFEKTYWNOŚĆ REKLAMY cały czas utrzymywała się na na wysokim poziomie.

W serwisie ecommerce najważniejsze jest to, by mieć za plecami dobrych specjalistów, którzy doradzą, przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy działań i postarają się, byś sam jak najszybciej ogarnął jak to działa! Chcesz skorzystać z naszych usług? Skontaktuj się z nami już dziś!

ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Otwieralność newslettera: 5 kluczowych czynników

04.08.2020

Jeżeli interesowałeś/aś się już kiedyś tematem Newsletterów, to wiesz, że krąży wokół nich wiele kontrowersji. Śledząc artykuły czy fora internetowe, można napotkać na swojej drodze wiele sprzecznych informacji. Czy warto więc wprowadzić Newsletter do swojej działalności, jako jeden z przekazów informacji? My uważamy, że tak! Dlatego zostań z nami i sam się przekonaj! Zacznijmy od […]

Czytaj więcej

Poszukiwany koder!

20.02.2020

Jesteś multizadaniowy? Skupiony? Czujny? Masz techniczne / informatyczne umiejętności i łatwość nawiązywania kontaktów? Wiesz co to jest HTML? Lubisz pracować w zespole? Potrafisz spinać w całość różne elementy projektu? Najpierw analizujesz, potem działasz? Wiesz, czym się różni AdWords od AdSense’a? Stawiasz na nieustanny rozwój? Nie boisz się wyzwań? Jeżeli odpowiedziałeś TAK więcej niż 6 razy, a komputer jest Twoim przyjacielem, to stanowisko pracy jest odpowiednie dla Ciebie! Zrób krok do przodu i wyślij nam swoje CV!

Czytaj więcej

Poszukiwany grafik / designer

20.02.2020

Photoshop i Illustrator to Twoje alter-ego? Chciałbyś wykorzystać swoje umiejętności graficzne i przełożyć swoją kreatywność na dynamiczną branżę e-commerce oraz wyznaczyć nową jakość estetyki w polskim internecie? Jeżeli masz choć trochę doświadczenia przy projektach e-commerce i budowaniu stron internetowych, orientujesz się w trendach sprzedaży, marketingu, mediów społecznościowych, czekamy na Twoje zgłoszenie! Zapewniamy pełną wyzwań pracę na froncie przy wdrożeniach najlepszych systemów e-commerce w kraju.    

Czytaj więcej