Poszukiwany eCommerce Runner!

poniedziałek, 07.10.2019
Chcesz zostać eCommerce Runner’em?

Jesteś multizadaniowy? Skupiony? Czujny? Masz techniczne / informatyczne umiejętności i łatwość nawiązywania kontaktów? Wiesz co to jest HTML? Lubisz pracować w zespole? Potrafisz spinać w całość różne elementy projektu? Najpierw analizujesz, potem działasz? Wiesz, czym się różni AdWords od AdSense’a? Stawiasz na rozwój? Nie boisz się wyzwań? Jeżeli odpowiedziałeś TAK więcej niż 6 razy stanowisko pracy: eCommerce Runner jest odpowiednie dla Ciebie!

Kogo szukamy?

Szukamy kandydatów z doświadczeniem w pracy przy wdrożeniach sklepów internetowych, projektów e-commerce, stron i serwisów internetowych ze znajomością branży internetowej i branży ecommerce oraz rozbudowy sklepów internetowych, projektowania i wdrażania stron i serwisów internetowych – chętnych do zdobywania nowych umiejętności w obszarze technicznych aspektów marketingu, sprzedaży internetowej i project managementu.

Miejsce pracy: Opole
Wynagrodzenie: od 3000 zł netto

Co będzie należało do twoich obowiązków?
 • Wykonywanie kopii zapasowych stron www
 • Aktualizacje systemów CMS i wtyczek
 • Rozwiązywanie problemów związanych z działaniem stron www
 • Konfiguracja certyfikatu SSL na stronach internetowych
 • Instalowanie WordPressa i motywów WordPress + treści demo i wtyczki
 • Podstawowa przebudowa podstron stron internetowych
 • Uzupełnianie treści na stronach i sklepach internetowych
 • Kodowanie szablonów wiadomości email
 • Konfiguracja platform e-commerce
 • Testowanie rozwiązań w obrębie danego projektu
 • Audyty i wytyczne dla prac partnerów i podwykonawców
 • Przeprowadzanie researchów i analiz
Za co dostajesz propsy na start?

Propsujemy doświadczenie na podobnym stanowisku przy projektach e-commerce, umiejętności interpersonalne, chęć rozwoju, wysokie morale, umiejętność pracy z kalendarzem, podstawową znajomość: HTML, CSS, UX, UI, zagadnienia logistyczne, znajomość standardów w projektowaniu stron i sklepów internetowych i bieżących trendów w branży e-commerce, doświadczenie w budowaniu relacji biznesowych z klientami i kontrahentami, umiejętność nawiązywania nowych relacji, zamiłowanie do pracy w grupie, pożądanie nowych wyzwań, umiejętności interpersonalne.

Co oferujemy?
 • Interesującą pracę “na froncie” przy wdrożeniach systemów e-commerce
 • Rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój 🙂
 • Nieograniczony dostęp do kawy
 • Stabilne warunki płacy i pracę w młodym zespole
 • Szkolenia: z obsługi platform eCommerce, Seo, kompetencji miękkich oraz inne kursy, które pozwolą Ci rozwinąć żagle
 • Możliwość samodzielnego prowadzenia projektów
 • Możliwość zarządzania ścieżką kariery i kierunkami własnego rozwoju
Jak aplikować?

Przekonałeś się? Wyślij swoje CV na adres mailowy: kontakt@doradztwo-ecommerce.pl wraz dodatkiem, w którym pokażesz nam siebie od mniej formalnej strony (kreatywność mile widziana). W tytule oferty wpisz stanowisko oraz swoje imię i nazwisko 🙂 Zapraszamy do kontaktu! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Poszukiwany koder!

20.02.2020

Jesteś multizadaniowy? Skupiony? Czujny? Masz techniczne / informatyczne umiejętności i łatwość nawiązywania kontaktów? Wiesz co to jest HTML? Lubisz pracować w zespole? Potrafisz spinać w całość różne elementy projektu? Najpierw analizujesz, potem działasz? Wiesz, czym się różni AdWords od AdSense’a? Stawiasz na nieustanny rozwój? Nie boisz się wyzwań? Jeżeli odpowiedziałeś TAK więcej niż 6 razy, a komputer jest Twoim przyjacielem, to stanowisko pracy jest odpowiednie dla Ciebie! Zrób krok do przodu i wyślij nam swoje CV!

Czytaj więcej

Poszukiwany grafik / designer

20.02.2020

Photoshop i Illustrator to Twoje alter-ego? Chciałbyś wykorzystać swoje umiejętności graficzne i przełożyć swoją kreatywność na dynamiczną branżę e-commerce oraz wyznaczyć nową jakość estetyki w polskim internecie? Jeżeli masz choć trochę doświadczenia przy projektach e-commerce i budowaniu stron internetowych, orientujesz się w trendach sprzedaży, marketingu, mediów społecznościowych, czekamy na Twoje zgłoszenie! Zapewniamy pełną wyzwań pracę na froncie przy wdrożeniach najlepszych systemów e-commerce w kraju.    

Czytaj więcej

Poszukiwany copywriter!

20.02.2020

Jeżeli pisanie jest Twoim żywiołem, nie masz problemu z ortografią i interpunkcją, a do tego jesteś kreatywny, lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać i podchodzisz do pracy metodycznie i zadaniowo, spróbuj swoich sił w naszym zespole! A może chciałbyś poznać tajniki voice marketingu i budować sprzedażowe czatboty? Nie masz doświadczenia? Nie martw się. Wdrożymy Cię we wszystkie zadania i pomożemy zdobyć odpowiednie kompetencje - liczy się przede wszystkim chęć rozwoju i gotowość do zdobywania kolejnych leveli własnych umiejętności.

Czytaj więcej