Piątek z Facebookiem

piątek, 11.10.2019

Piątek z Facebookiem

Jeżeli uważasz, że Facebook to tylko miejsce, w którym można pochwalić się zdjęciami z wakacji i zobaczyć co słychać u sąsiada – jesteś w dużym błędzie. Dzisiejszy Facebook to potężna platforma marketingowa, bez której Twój ecommerce nie ma prawa działać poprawnie. W ogóle nie ma prawa działać. Tu sprawdzi się powiedzenie, które jeszcze nie tak dawno można było przyjąć za żart – nie istniejesz na Facebooku, nie istniejesz w realu. W nowoczesnym Internecie sklepów jest mnóstwo. Praktycznie każda branża prowadzi jakąś sprzedaż w sieci. Dlaczego więc klient miałby trafić akurat do Ciebie? Szczególnie, jeżeli Twój sklep nie jest widoczny w tak istotnym miejscu, jak Facebook.

Praca z Facebookiem to połączenie zabawy formą i analizą danych. Biznesowe narzędzia Facebooka dostarczają nam dziesiątki istotnych danych i pozwalają na bieżąco zmieniać strategię działania. Sam post, zwykły post z informacją o Twoim produkcie lub promocji, może zostać opublikowany w kilkunastu różnych formach. Skąd wiemy, że akurat ta konkretna forma będzie najlepsza dla Twojego biznesu? Analizujemy statystyki, testujemy, konsultujemy między sobą, czasami ryzykujemy. Śledzimy trendy, bo tak naprawdę to właśnie one w dużej mierze mówią nam, co dzisiaj przyciąga uwagę potencjalnych klientów. A co zainteresuje ich następnego dnia? Tego dowiemy się jutro, ale Twój ecommerce musi być widoczny.

Czujesz o co chodzi? W takim razie zapraszamy Cię na nasze spotkanie organizowane w ramach cyklu Piątków z ecommercem, na którym będziemy dyskutować o tajnikach marketingu w sieci! Już 15 listopada porozmawiamy właśnie o Facebooku. Powiemy Ci jak tworzyć interesujące kampanie, łączyć komunikację między platformami, pokażemy Ci najważniejsze narzędzia Facebooka i Messengera, omówimy zagadnienia analizy danych i pomyślimy, jak działać jeszcze sprawniej!

Jeżeli nadal uważasz, że Facebook to zło koniecznie, też przyjdź na spotkanie. Udowodnimy Ci, że ważną pracę można zamienić w fantastyczną rozgrywkę!

ZAPISZ SIĘ NA SPOTKANIE

ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Otwieralność newslettera: 5 kluczowych czynników

04.08.2020

Jeżeli interesowałeś/aś się już kiedyś tematem Newsletterów, to wiesz, że krąży wokół nich wiele kontrowersji. Śledząc artykuły czy fora internetowe, można napotkać na swojej drodze wiele sprzecznych informacji. Czy warto więc wprowadzić Newsletter do swojej działalności, jako jeden z przekazów informacji? My uważamy, że tak! Dlatego zostań z nami i sam się przekonaj! Zacznijmy od […]

Czytaj więcej

Poszukiwany koder!

20.02.2020

Jesteś multizadaniowy? Skupiony? Czujny? Masz techniczne / informatyczne umiejętności i łatwość nawiązywania kontaktów? Wiesz co to jest HTML? Lubisz pracować w zespole? Potrafisz spinać w całość różne elementy projektu? Najpierw analizujesz, potem działasz? Wiesz, czym się różni AdWords od AdSense’a? Stawiasz na nieustanny rozwój? Nie boisz się wyzwań? Jeżeli odpowiedziałeś TAK więcej niż 6 razy, a komputer jest Twoim przyjacielem, to stanowisko pracy jest odpowiednie dla Ciebie! Zrób krok do przodu i wyślij nam swoje CV!

Czytaj więcej

Poszukiwany grafik / designer

20.02.2020

Photoshop i Illustrator to Twoje alter-ego? Chciałbyś wykorzystać swoje umiejętności graficzne i przełożyć swoją kreatywność na dynamiczną branżę e-commerce oraz wyznaczyć nową jakość estetyki w polskim internecie? Jeżeli masz choć trochę doświadczenia przy projektach e-commerce i budowaniu stron internetowych, orientujesz się w trendach sprzedaży, marketingu, mediów społecznościowych, czekamy na Twoje zgłoszenie! Zapewniamy pełną wyzwań pracę na froncie przy wdrożeniach najlepszych systemów e-commerce w kraju.    

Czytaj więcej