Panel Doradztwa eCommerce – czyli jak zdynamizowaliśmy nasze działania na czas pandemii. | Doradztwo Ecommerce

Panel Doradztwa eCommerce – czyli jak zdynamizowaliśmy nasze działania na czas pandemii.

poniedziałek, 05.04.2021
Prowadzisz sklep online i chcesz mieć pełną kontrolę nad działaniami eCommerce? Nasz panel pozwala na zgromadzenie wszystkich specjalistów w jednym miejscu, tak żebyśmy mogli zaoferować naszym klientom usługi najwyższej jakości. Pracujemy wspólnie i wszystkie zrealizowane zadania to efekt ciężkiej pracy jako jeden spójny organizm.

Pandemia, a komunikacja.

Czas pandemii jest niewątpliwie jednym z najcięższych okresów dla naszego pokolenia. Dystans społeczny w negatywny sposób wpływa na budowanie wzajemnych relacji, dotyczy to nie tylko sfery prywatnej, ale i biznesowej. Brak możliwości spotkań face to face, utrudnia pracę w wielu branżach. Mogłoby się wydawać, że komunikacja w eCommerce to tylko i wyłącznie kontakt przy użyciu Internetu. Nic bardziej mylnego, nasza oferta została w 100% utworzona przez naszych klientów. Wszystkie działania, które podejmujemy są odpowiedzią na potrzeby sklepów eCommerce, większość takich zapotrzebowań wychodzi na drodze indywidualnej rozmowy z każdym klientem.

Panel – jak działa, jakie są jego główne zalety?

Bardzo dużym ułatwieniem w czasie pandemii stał się nasz panel. Wszystkie działania, które podejmujemy mają swój początek i koniec właśnie tam. Na panelu znajdują się zadania, które realizujemy we współpracy z klientem w danym miesiącu. Aby jak najlepiej zorganizować czas pracy określamy przedział czasowy realizacji poszczególnych zadań, ich estymację i priorytet. Pozwala to na ustawienie wszystkich działań w sposób zhierarchizowany oraz na systematyczną pracę, której efekty są widoczne gołym okiem pod koniec każdego miesiąca. Wszystkie etapy realizacji działań umieszczamy w sekcji komentarzy pod każdym zadaniem, tak żeby klient miał możliwość wprowadzania zmian i korekt w dowolnej fazie projektu. Potrzeby klientów zawsze były i będą dla nas priorytetem, wspólnie tworzymy wizję każdego sklepu internetowego, dostosowując pracę pod indywidualne preferencje każdego użytkownika panelu.

Co możemy Ci zaoferować?

Panel umożliwia nam nie tylko indywidualne dostosowanie działań do każdego klienta, ale jest również głównym kanałem komunikacji. To właśnie tam ustalamy zasady współpracy i tworzymy cały plan realizacji poszczególnych zadań. Na panelu masz dostęp do naszych grafików, techników, copywriterów i speców od marketingu! W naszej ofercie między innymi znajdziesz:

  • Audyty – analityka dla sklepów, audyt techniczny, ux, analiza grupy docelowej i konkurencji, analiza key, monit brandu w sieci.
  • Doradztwo – identyfikacja wizualna, komunikacja marki, strategia sprzedaży, strategia YouTube.
  • Marketing – newslettery, pozycjonowanie, obsługa SEO, social media, chatboty i voice marketing, kampanie sprzedażowe, grafika i design.
  • Wsparcie techniczne – wdrożenia sklepu, integracje ecommerce, migracje danych, serwis i optymalizacja sprzedaży, obsługa baselinker, ebay, amazon, allegro, aliexpress.

Wszystkie wyżej wymienione działania realizujemy na panelu w postaci zadań cyklicznych i okazjonalnych. Dzięki pełnej widoczności wszystkich rozpoczętych prac, możemy łączyć ze sobą poszczególne wątki tworząc spójny i dobrze prosperujący sklep internetowy.

Obserwując obecną sytuację na świecie, śmiało możemy stwierdzić, że ludzkość przechodzi przez proces wirtualizacji rzeczywistości. Większość działań zostaje przeniesionych do Internetu bo jest to jedna z niewielu “pewnych” i “bezpiecznych” płaszczyzn, na którą pandemia nie ma bezpośredniego wpływu. Firma Doradztwo eCommerce stawia na stały rozwój, staramy się tworzyć przestrzeń pracy, w której zarówno klient jak i cały nasz zespół, będą mogli tworzyć i realizować niesamowite projekty. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i zacznijmy naszą współpracę!

ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Wszystko co się zaczyna, musi się kiedyś skończyć…

02.02.2022

Wszystko co się zaczyna musi się kiedyś skończyć, ale to nie oznacza, że znikamy na dobre! Zaczynamy po prostu nową przygodę, na horyzoncie pojawił się nowy projekt, który jest szansą na wprowadzenie innowacyjnego rozwiązania dla naszych klientów. Zmieniamy się, mamy nadzieję, że na lepsze. Przemianę przechodzi nie tylko nasza strona, ale i też schemat naszego […]

Czytaj więcej

Technologia PWA – czyli czym dokładnie jest Progressive Web Application.

16.06.2021

Historia PWA sięga roku 2000, ale to dzięki Google technologia ta zyskała dużą popularność w bardzo krótkim czasie, tworząc zupełnie nowy obraz aplikacji mobilnych. Progressive Web Application to miejsce, w którym firmy odnajdą sporo niebagatelnych rozwiązań – technologia PWA wynosi standardowe strony internetowe na wyższy poziom. Podejście teoretyczne – czym są Progressive Web App? Co […]

Czytaj więcej

Platforma AtomStore – dlaczego warto ją wybrać?

20.05.2021

Aby Twój sklep internetowy, mógł być chętnie odwiedzaną, wygodną i intuicyjną platformą sprzedażową, wymaga solidnej podstawy – systemu sklepowego jakim jest AtomStore! Czym jest AtomStore? AtomStore to wysokiej jakości system e-Commerce, służący do kompleksowej obsługi sklepów internetowych. Platforma ta oferuje szeroko rozbudowane funkcjonalności, które do niedawna dostępne były jedynie u takich gigantów sprzedaży jak np. […]

Czytaj więcej