Panel Doradztwa eCommerce – czyli jak zdynamizowaliśmy nasze działania na czas pandemii. | Doradztwo Ecommerce

Panel Doradztwa eCommerce – czyli jak zdynamizowaliśmy nasze działania na czas pandemii.

poniedziałek, 05.04.2021
Prowadzisz sklep online i chcesz mieć pełną kontrolę nad działaniami eCommerce? Nasz panel pozwala na zgromadzenie wszystkich specjalistów w jednym miejscu, tak żebyśmy mogli zaoferować naszym klientom usługi najwyższej jakości. Pracujemy wspólnie i wszystkie zrealizowane zadania to efekt ciężkiej pracy jako jeden spójny organizm.

Pandemia, a komunikacja.

Czas pandemii jest niewątpliwie jednym z najcięższych okresów dla naszego pokolenia. Dystans społeczny w negatywny sposób wpływa na budowanie wzajemnych relacji, dotyczy to nie tylko sfery prywatnej, ale i biznesowej. Brak możliwości spotkań face to face, utrudnia pracę w wielu branżach. Mogłoby się wydawać, że komunikacja w eCommerce to tylko i wyłącznie kontakt przy użyciu Internetu. Nic bardziej mylnego, nasza oferta została w 100% utworzona przez naszych klientów. Wszystkie działania, które podejmujemy są odpowiedzią na potrzeby sklepów eCommerce, większość takich zapotrzebowań wychodzi na drodze indywidualnej rozmowy z każdym klientem.

Panel – jak działa, jakie są jego główne zalety?

Bardzo dużym ułatwieniem w czasie pandemii stał się nasz panel. Wszystkie działania, które podejmujemy mają swój początek i koniec właśnie tam. Na panelu znajdują się zadania, które realizujemy we współpracy z klientem w danym miesiącu. Aby jak najlepiej zorganizować czas pracy określamy przedział czasowy realizacji poszczególnych zadań, ich estymację i priorytet. Pozwala to na ustawienie wszystkich działań w sposób zhierarchizowany oraz na systematyczną pracę, której efekty są widoczne gołym okiem pod koniec każdego miesiąca. Wszystkie etapy realizacji działań umieszczamy w sekcji komentarzy pod każdym zadaniem, tak żeby klient miał możliwość wprowadzania zmian i korekt w dowolnej fazie projektu. Potrzeby klientów zawsze były i będą dla nas priorytetem, wspólnie tworzymy wizję każdego sklepu internetowego, dostosowując pracę pod indywidualne preferencje każdego użytkownika panelu.

Co możemy Ci zaoferować?

Panel umożliwia nam nie tylko indywidualne dostosowanie działań do każdego klienta, ale jest również głównym kanałem komunikacji. To właśnie tam ustalamy zasady współpracy i tworzymy cały plan realizacji poszczególnych zadań. Na panelu masz dostęp do naszych grafików, techników, copywriterów i speców od marketingu! W naszej ofercie między innymi znajdziesz:

Wszystkie wyżej wymienione działania realizujemy na panelu w postaci zadań cyklicznych i okazjonalnych. Dzięki pełnej widoczności wszystkich rozpoczętych prac, możemy łączyć ze sobą poszczególne wątki tworząc spójny i dobrze prosperujący sklep internetowy.

Obserwując obecną sytuację na świecie, śmiało możemy stwierdzić, że ludzkość przechodzi przez proces wirtualizacji rzeczywistości. Większość działań zostaje przeniesionych do Internetu bo jest to jedna z niewielu “pewnych” i “bezpiecznych” płaszczyzn, na którą pandemia nie ma bezpośredniego wpływu. Firma Doradztwo eCommerce stawia na stały rozwój, staramy się tworzyć przestrzeń pracy, w której zarówno klient jak i cały nasz zespół, będą mogli tworzyć i realizować niesamowite projekty. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i zacznijmy naszą współpracę!

ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Kiedy warto odświeżyć logo firmy?

28.04.2021

Logo to najważniejszy symbol oraz wizytówka marki. To dzięki niemu wyróżniamy się na tle konkurencji i innych firm, oraz w szybki sposób zapadamy w pamięć potencjalnym klientom. Dobrze zaprojektowane logo, stanowiące główny element identyfikacji wizualnej, umożliwia potencjalnemu odbiorcy na szybsze zaprzyjaźnienie się z naszą marką, wzbudza zaufanie oraz zainteresowanie, które prowadzi do sprzedaży produktów, a […]

Czytaj więcej

Integracja AtomStore – BaseLinker. Funkcjonalność i możliwości

22.04.2021

BaseLinker to narzędzie, z którego korzysta dziś wielu właścicieli sklepów internetowych, dążących do usprawnienia sprzedaży i poprawy możliwości swojej platformy e-Commerce. Poznaj możliwości naszej autorskiej integracji silnika AtomStore z systemem BaseLinker, stworzonej specjalnie na potrzeby i oczekiwania klientów! Jakie działania przynosi ze sobą integracja systemu AtomStore i oprogramowania BaseLinker? Zajmujesz się sprzedażą online, działasz na […]

Czytaj więcej

Panel Doradztwa eCommerce – czyli jak zdynamizowaliśmy nasze działania na czas pandemii.

05.04.2021

Prowadzisz sklep online i chcesz mieć pełną kontrolę nad działaniami eCommerce? Nasz panel pozwala na zgromadzenie wszystkich specjalistów w jednym miejscu, tak żebyśmy mogli zaoferować naszym klientom usługi najwyższej jakości. Pracujemy wspólnie i wszystkie zrealizowane zadania to efekt ciężkiej pracy jako jeden spójny organizm. Pandemia, a komunikacja. Czas pandemii jest niewątpliwie jednym z najcięższych okresów […]

Czytaj więcej