Konferencja e-commerce Wrocław

piątek, 23.11.2018

18 listopada 2018 roku we Wrocławiu odbyła się konferencja e-commerce w której braliśmy czynny udział! Słuchało nas wspaniałe grono ludzi ściśle związanych z branżą e-commerce. Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Co było tematem naszej prelekcji?

Nasz prezes Marek Szekely przedstawił uczestnikom konferencji prelekcję, która szczegółowo i bez ściemy odpowiedziała na pytanie: Co powinien zrobić sklep, aby sprawnie zmienić system? Mówiliśmy o kolejnych etapach zmiany systemu strony jakim są: przygotowanie/audyt, proces migracji oraz dzień uruchomienia nowej strony.

Zacznijmy od podstaw…audyt. Zastanawiałeś się nad tym nie raz, prawda? Czym jest ten tajemniczy audyt i co on wnosi? Już odpowiadamy! Aby wszystko grało i sklep przynosił zysk – musi dobrze działać! To podstawa! Tu właśnie wkraczamy z audytem i przygotowaniem zakresu działań mających za zadanie poprawić funkcjonowanie sklepu internetowego. Audyt to nic innego jak sprawdzenie mocnych i słabych stron sklepu www i przedstawienie planu działania, który to wszystko wyprostuje! Kolejnym etapem jest żmudny proces migracji danych. Przenosimy dane, adresy, listy Klientów z wcześniejszych stron i …ulepszamy! Migracja danych rewitalizuje działanie sklepu i uspójnia go. Końcowym działaniem jest dzień uruchomienia strony. Jakże istotna kwestia! To tu sprawdzamy działanie wszystkich przeniesionych elementów, testujemy testujemy testujemy i puszczamy stronę w ruch! Na konferencji pokazaliśmy jak powinien wyglądać przykładowy plan działania zespołu, przeprowadzenie testów, praca nad treściami i ich synchronizacja w dniu startu nowej strony sklepu. Dobry plan to podstawa!

Podsumowanie

Organizacja działań, mających na celu zmianę systemu sklepu nie jest łatwym tematem prelekcji. Ale my nie idziemy na łatwiznę! Stawiamy czoła trudnym przedsięwzięciom i próbujemy wyjaśniać zawiłości e-commerce. To jeden z naszych ulubionych celów!

Dziękujemy za Waszą uwagę i ciekawe pytania! Było świetnie! Mamy nadzieję, że niedługo znowu spotkamy się na konferencji! Do zobaczenia!

ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Poszukiwany Social Media ninja!

18.06.2019

Jeżeli świat facebooka i instagrama jest Ci dobrze znany i chcesz zająć się nim na poważnie, a do tego masz dar analizowania rzeczywistości, wyciągania wniosków, krytycznego myślenia, jesteś kreatywny, lubisz dyskusje i nie boisz się budzenia kontrowersji, spróbuj swoich sił w naszym zespole! Nie masz doświadczenia w social media i analizie danych? Nie martw się! Wdrożymy Cię we wszystkie zadania i pomożemy zdobyć odpowiednie kompetencje! U nas liczy się przede wszystkim chęć rozwoju i gotowość do zdobywania kolejnych leveli własnych umiejętności!

Czytaj więcej

Poszukiwany copywriter!

18.06.2019

Jeżeli pisanie jest Twoim żywiołem, nie masz problemu z ortografią i interpunkcją, a do tego jesteś kreatywny, lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać i podchodzisz do pracy metodycznie i zadaniowo, spróbuj swoich sił w naszym zespole! Nie masz doświadczenia w budowaniu contentu? Nie martw się. Wdrożymy Cię we wszystkie zadania i pomożemy zdobyć odpowiednie kompetencje - liczy się przede wszystkim chęć rozwoju i gotowość do zdobywania kolejnych leveli własnych umiejętności.

Czytaj więcej

XVI Targi eHandlu w Krakowie za Nami!

14.05.2019

Dziękujemy! To chyba najważniejsze, co chcemy powiedzieć! Gdybyśmy wiedzieli, że będzie takie zainteresowanie naszym stoiskiem i naszą ekipą, bylibyśmy w pełnym składzie! Targi ehandlu to od lat największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej! Ponad 4000 uczestników, 130 Wystawców, prezentacje produktów, usług, merytoryczne prelekcje i doskonałe nastroje. Słowem: gratka dla wszystkich, którzy mają coś wspólnego z e-sprzedażą! A my mamy dużo. I nie mogło Nas tam zabraknąć!

Czytaj więcej