Konferencja e-commerce Wrocław

piątek, 23.11.2018

18 listopada 2018 roku we Wrocławiu odbyła się konferencja e-commerce w której braliśmy czynny udział! Słuchało nas wspaniałe grono ludzi ściśle związanych z branżą e-commerce. Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Co było tematem naszej prelekcji?

Nasz prezes Marek Szekely przedstawił uczestnikom konferencji prelekcję, która szczegółowo i bez ściemy odpowiedziała na pytanie: Co powinien zrobić sklep, aby sprawnie zmienić system? Mówiliśmy o kolejnych etapach zmiany systemu strony jakim są: przygotowanie/audyt, proces migracji oraz dzień uruchomienia nowej strony.

Zacznijmy od podstaw…audyt. Zastanawiałeś się nad tym nie raz, prawda? Czym jest ten tajemniczy audyt i co on wnosi? Już odpowiadamy! Aby wszystko grało i sklep przynosił zysk – musi dobrze działać! To podstawa! Tu właśnie wkraczamy z audytem i przygotowaniem zakresu działań mających za zadanie poprawić funkcjonowanie sklepu internetowego. Audyt to nic innego jak sprawdzenie mocnych i słabych stron sklepu www i przedstawienie planu działania, który to wszystko wyprostuje! Kolejnym etapem jest żmudny proces migracji danych. Przenosimy dane, adresy, listy Klientów z wcześniejszych stron i …ulepszamy! Migracja danych rewitalizuje działanie sklepu i uspójnia go. Końcowym działaniem jest dzień uruchomienia strony. Jakże istotna kwestia! To tu sprawdzamy działanie wszystkich przeniesionych elementów, testujemy testujemy testujemy i puszczamy stronę w ruch! Na konferencji pokazaliśmy jak powinien wyglądać przykładowy plan działania zespołu, przeprowadzenie testów, praca nad treściami i ich synchronizacja w dniu startu nowej strony sklepu. Dobry plan to podstawa!

Podsumowanie

Organizacja działań, mających na celu zmianę systemu sklepu nie jest łatwym tematem prelekcji. Ale my nie idziemy na łatwiznę! Stawiamy czoła trudnym przedsięwzięciom i próbujemy wyjaśniać zawiłości e-commerce. To jeden z naszych ulubionych celów!

Dziękujemy za Waszą uwagę i ciekawe pytania! Było świetnie! Mamy nadzieję, że niedługo znowu spotkamy się na konferencji! Do zobaczenia!

ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Otwieralność newslettera: 5 kluczowych czynników

04.08.2020

Jeżeli interesowałeś/aś się już kiedyś tematem Newsletterów, to wiesz, że krąży wokół nich wiele kontrowersji. Śledząc artykuły czy fora internetowe, można napotkać na swojej drodze wiele sprzecznych informacji. Czy warto więc wprowadzić Newsletter do swojej działalności, jako jeden z przekazów informacji? My uważamy, że tak! Dlatego zostań z nami i sam się przekonaj! Zacznijmy od […]

Czytaj więcej

Poszukiwany koder!

20.02.2020

Jesteś multizadaniowy? Skupiony? Czujny? Masz techniczne / informatyczne umiejętności i łatwość nawiązywania kontaktów? Wiesz co to jest HTML? Lubisz pracować w zespole? Potrafisz spinać w całość różne elementy projektu? Najpierw analizujesz, potem działasz? Wiesz, czym się różni AdWords od AdSense’a? Stawiasz na nieustanny rozwój? Nie boisz się wyzwań? Jeżeli odpowiedziałeś TAK więcej niż 6 razy, a komputer jest Twoim przyjacielem, to stanowisko pracy jest odpowiednie dla Ciebie! Zrób krok do przodu i wyślij nam swoje CV!

Czytaj więcej

Poszukiwany grafik / designer

20.02.2020

Photoshop i Illustrator to Twoje alter-ego? Chciałbyś wykorzystać swoje umiejętności graficzne i przełożyć swoją kreatywność na dynamiczną branżę e-commerce oraz wyznaczyć nową jakość estetyki w polskim internecie? Jeżeli masz choć trochę doświadczenia przy projektach e-commerce i budowaniu stron internetowych, orientujesz się w trendach sprzedaży, marketingu, mediów społecznościowych, czekamy na Twoje zgłoszenie! Zapewniamy pełną wyzwań pracę na froncie przy wdrożeniach najlepszych systemów e-commerce w kraju.    

Czytaj więcej