Integracja AtomStore – BaseLinker. Funkcjonalność i możliwości | Doradztwo Ecommerce

Integracja AtomStore – BaseLinker. Funkcjonalność i możliwości

czwartek, 22.04.2021
BaseLinker to narzędzie, z którego korzysta dziś wielu właścicieli sklepów internetowych, dążących do usprawnienia sprzedaży i poprawy możliwości swojej platformy e-Commerce. Poznaj możliwości naszej autorskiej integracji silnika AtomStore z systemem BaseLinker, stworzonej specjalnie na potrzeby i oczekiwania klientów!

Jakie działania przynosi ze sobą integracja systemu AtomStore i oprogramowania BaseLinker?

Zajmujesz się sprzedażą online, działasz na różnych platformach sprzedażowych i prowadzisz własny sklep internetowy? Integracja silnika AtomStore i programu BaseLinker, pozwoli Ci na automatyzację procesów sprzedażowych i ułatwi zarządzanie przebiegiem wszystkich czynności, związanych z prowadzeniem działalności w sieci. Co ważne integracja jako jedna z nielicznych na rynku, nie przechowuje wrażliwych danych na serwerach zewnętrznych, co przekłada się na większe bezpieczeństwo zarówno dla sprzedawcy jak i klienta.

Integracja zamówień pomiędzy AtomStore a BaseLinkerem

Pierwszą z możliwości integracji platformy sklepu z oprogramowaniem BaseLinkera, jest przesyłanie zamówień. Ta funkcjonalność pozwala nam, na kontrolowanie wszystkich zamówień ze sklepu oraz innych platform, poprzez jedno miejsce, jakim jest BaseLinker. Aby wszystkie te działania zostały przeprowadzone poprawnie, należy pamiętać o włączeniu mapowania statusów zamówień. Możemy to zrobić poprzez panel zarządzania. W tej funkcjonalności, możemy także zautomatyzować proces realizacji zamówień poprzez utworzenie dedykowanych akcji automatycznych. Ważną informacją jest tutaj to, że zmieniając status zamówienia w Baselinkerze, zmienia się on również w Atomie, dzięki czemu, wszelkie zautomatyzowane operacje, działają bez problemu.

Eksport kategorii i produktów, z platformy AtomStore do bazy BaseLinkera

Kolejną możliwością w omawianej przez nas integracji, jest funkcja przeniesienia kategorii produktów z panelu sklepu, do magazynu BaseLinkera. Eksportowane kategorie mapują się automatycznie.

Przeniesienie produktów do BaseLinker

Ta funkcjonalność pozwala na automatyczny eksport produktów ze sklepu, do bazy magazynowej BaseLinkera. W zakresie tej możliwości, przesyłane są takie informacje jak: podstawowe dane o produkcie, dostępne warianty produktów, ceny poszczególnych towarów, a także ich stany magazynowe.

Import zamówień

Pozwala on na przesyłanie zamówień do managera BaseLinkera z platform, z którymi AtomStore nie ma integracji. Jak to działa? Twoje zamówienia najpierw przesyłane są do bazy BaseLinkera, a następnie zostają zaimportowane do systemu AtomStore.

Jeśli ciekawi Cię temat Baselinkera, zajrzyj do naszego poprzedniego wpisu, w którym omawiamy Czym jest Baselinker i jak z niego korzystać?

Chciałbyś przeprowadzić integrację swojego sklepu na silniku Atomstore z platformą BaseLinker? Skontaktuj się z nami!! Omówimy plan działania i ustalimy najlepsze rozwiązanie dla Twojego sklepu!

ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Wszystko co się zaczyna, musi się kiedyś skończyć…

02.02.2022

Wszystko co się zaczyna musi się kiedyś skończyć, ale to nie oznacza, że znikamy na dobre! Zaczynamy po prostu nową przygodę, na horyzoncie pojawił się nowy projekt, który jest szansą na wprowadzenie innowacyjnego rozwiązania dla naszych klientów. Zmieniamy się, mamy nadzieję, że na lepsze. Przemianę przechodzi nie tylko nasza strona, ale i też schemat naszego […]

Czytaj więcej

Technologia PWA – czyli czym dokładnie jest Progressive Web Application.

16.06.2021

Historia PWA sięga roku 2000, ale to dzięki Google technologia ta zyskała dużą popularność w bardzo krótkim czasie, tworząc zupełnie nowy obraz aplikacji mobilnych. Progressive Web Application to miejsce, w którym firmy odnajdą sporo niebagatelnych rozwiązań – technologia PWA wynosi standardowe strony internetowe na wyższy poziom. Podejście teoretyczne – czym są Progressive Web App? Co […]

Czytaj więcej

Platforma AtomStore – dlaczego warto ją wybrać?

20.05.2021

Aby Twój sklep internetowy, mógł być chętnie odwiedzaną, wygodną i intuicyjną platformą sprzedażową, wymaga solidnej podstawy – systemu sklepowego jakim jest AtomStore! Czym jest AtomStore? AtomStore to wysokiej jakości system e-Commerce, służący do kompleksowej obsługi sklepów internetowych. Platforma ta oferuje szeroko rozbudowane funkcjonalności, które do niedawna dostępne były jedynie u takich gigantów sprzedaży jak np. […]

Czytaj więcej