Czym jest BaseLinker i jak z niego korzystać? | Doradztwo Ecommerce

Czym jest BaseLinker i jak z niego korzystać?

piątek, 12.03.2021
Sprzedaż w internecie jest powszechnym zjawiskiem, zwłaszcza w ostatnim czasie, gdy pandemia przejęła kontrolę nad życiem niemalże wszystkich ludzi. Prowadzenie sklepów internetowych to bardzo dobry pomysł na dochodowy biznes, jednakże jego rozkręcenie wymaga odpowiedniej wiedzy i strategii, która przyniesie nam właściwe działania marketingowe. Tutaj z pomocą przychodzi BaseLinker!

Czym w ogóle jest BaseLinker?

Jest to system, który ma być pomocą dla wszystkich osób zajmujących się sprzedażą internetową. Pozwala on na zintegrowanie sklepu internetowego z portalami aukcyjnymi i kurierami, a ponadto pomaga odpowiednio zarządzać sprzedażą. BaseLinker sprawia, że sprzedaż internetowa przynosi znacznie większe zyski, a cały proces jest znacznie prostszy i wygodniejszy. Z poziomu BaseLinkera możesz stworzyć wygodną bazę produktów, która będzie Twoim wirtualnym magazynem. Ważnym narzędziem BaseLinkera jest również Manager Zamówień, który pozwala kontrolować realizację poszczególnych zamówień oraz zarządzanie dostępnym towarem. Manager umożliwia połączenie wszystkich kanałów zbierania zamówień i zestawienie ich w jednym miejscu. Dodatkowo system BaseLinker wyręcza sprzedawców w wielu istotnych kwestiach jak kontakt z klientami, zmiana statusu zamówienia czy wystawianie faktur!
BaseLinker to nie tylko zarządzanie sprzedażą i realizacją zamówień. Na panelu, możesz kontrolować również wysyłkę towarów! W systemie obecnych jest wiele firm dostawczych, które zajmą się wysyłką Twoich produktów. To udogodnienie pozwala na nadanie wszystkich paczek z jednego miejsca.

Bezpieczeństwo Twojej firmy

BaseLinker jest aplikacją webową, oznacza to, iż nie wymaga ona żadnej instalacji. Z panelu więc możesz korzystać, kiedy tylko chcesz, za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej. Dzięki temu dostęp do danych sklepu, mamy praktycznie wszędzie i nie musimy martwić się o ich bezpieczeństwo, gdyż przechowywane są one w chmurze. Jest to bardzo dużym ułatwieniem dla osób, które są w ciągłym ruchu lub muszą zabierać pracę ze sobą do domu. Nie musisz się martwić o wyciek jakichkolwiek kodów zabezpieczających twoje konto, ponieważ BaseLinker wprowadził jakiś czas temu funkcję bezpiecznego logowania. Podwójna autoryzacja oraz ograniczenie liczby adresów IP przypisanych do jednego konta, jest niewątpliwie dodatkową formą ochrony dla firm.

Czy warto korzystać z BaseLinkera?

Oczywiście, że tak! System umożliwia wygodne i bezproblemowe zarządzanie produktami, zamówieniami i wysyłką z jednego miejsca. Zautomatyzowanie wielu podstawowych czynności związanych ze sprzedażą internetową, pozwala na zaoszczędzenie znacznej ilości czasu oraz na uniknięcie niepotrzebnych komplikacji. Podłączenie sklepu do BaseLinkera jest bardzo prostym i intuicyjnym procesem, a pozwoli to w pełni kontrolować sprzedaż w Twoim sklepie internetowym.

Poznaj funkcjonalności naszej autorskiej integracji Atomstore – Baselinker! Dowiedz się udoskonalenia i ułatwienia niesie ze sobą integracja systemu AtomStore i oprogramowania BaseLinker! KLIK

Chcesz zintegrować swój sklep z Baselinkerem, ale nie wiesz od czego zacząć? Bardzo chętnie Ci pomożemy! Nasi eksperci dokładnie wiedzą jak integrować poszczególne moduły i dostosować Baselinkera do potrzeb poszczególnych sklepów internetowych! Zajrzyj na naszą stronę i poznaj więcej szczegółów.

ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Wszystko co się zaczyna, musi się kiedyś skończyć…

02.02.2022

Wszystko co się zaczyna musi się kiedyś skończyć, ale to nie oznacza, że znikamy na dobre! Zaczynamy po prostu nową przygodę, na horyzoncie pojawił się nowy projekt, który jest szansą na wprowadzenie innowacyjnego rozwiązania dla naszych klientów. Zmieniamy się, mamy nadzieję, że na lepsze. Przemianę przechodzi nie tylko nasza strona, ale i też schemat naszego […]

Czytaj więcej

Technologia PWA – czyli czym dokładnie jest Progressive Web Application.

16.06.2021

Historia PWA sięga roku 2000, ale to dzięki Google technologia ta zyskała dużą popularność w bardzo krótkim czasie, tworząc zupełnie nowy obraz aplikacji mobilnych. Progressive Web Application to miejsce, w którym firmy odnajdą sporo niebagatelnych rozwiązań – technologia PWA wynosi standardowe strony internetowe na wyższy poziom. Podejście teoretyczne – czym są Progressive Web App? Co […]

Czytaj więcej

Platforma AtomStore – dlaczego warto ją wybrać?

20.05.2021

Aby Twój sklep internetowy, mógł być chętnie odwiedzaną, wygodną i intuicyjną platformą sprzedażową, wymaga solidnej podstawy – systemu sklepowego jakim jest AtomStore! Czym jest AtomStore? AtomStore to wysokiej jakości system e-Commerce, służący do kompleksowej obsługi sklepów internetowych. Platforma ta oferuje szeroko rozbudowane funkcjonalności, które do niedawna dostępne były jedynie u takich gigantów sprzedaży jak np. […]

Czytaj więcej