Czym jest BaseLinker i jak z niego korzystać? | Doradztwo Ecommerce

Czym jest BaseLinker i jak z niego korzystać?

piątek, 12.03.2021
Sprzedaż w internecie jest powszechnym zjawiskiem, zwłaszcza w ostatnim czasie, gdy pandemia przejęła kontrolę nad życiem niemalże wszystkich ludzi. Prowadzenie sklepów internetowych to bardzo dobry pomysł na dochodowy biznes, jednakże jego rozkręcenie wymaga odpowiedniej wiedzy i strategii, która przyniesie nam właściwe działania marketingowe. Tutaj z pomocą przychodzi BaseLinker!

Czym w ogóle jest BaseLinker?

Jest to system, który ma być pomocą dla wszystkich osób zajmujących się sprzedażą internetową. Pozwala on na zintegrowanie sklepu internetowego z portalami aukcyjnymi i kurierami, a ponadto pomaga odpowiednio zarządzać sprzedażą. BaseLinker sprawia, że sprzedaż internetowa przynosi znacznie większe zyski, a cały proces jest znacznie prostszy i wygodniejszy. Z poziomu BaseLinkera możesz stworzyć wygodną bazę produktów, która będzie Twoim wirtualnym magazynem. Ważnym narzędziem BaseLinkera jest również Manager Zamówień, który pozwala kontrolować realizację poszczególnych zamówień oraz zarządzanie dostępnym towarem. Manager umożliwia połączenie wszystkich kanałów zbierania zamówień i zestawienie ich w jednym miejscu. Dodatkowo system BaseLinker wyręcza sprzedawców w wielu istotnych kwestiach jak kontakt z klientami, zmiana statusu zamówienia czy wystawianie faktur!
BaseLinker to nie tylko zarządzanie sprzedażą i realizacją zamówień. Na panelu, możesz kontrolować również wysyłkę towarów! W systemie obecnych jest wiele firm dostawczych, które zajmą się wysyłką Twoich produktów. To udogodnienie pozwala na nadanie wszystkich paczek z jednego miejsca.

Bezpieczeństwo Twojej firmy

BaseLinker jest aplikacją webową, oznacza to, iż nie wymaga ona żadnej instalacji. Z panelu więc możesz korzystać, kiedy tylko chcesz, za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej. Dzięki temu dostęp do danych sklepu, mamy praktycznie wszędzie i nie musimy martwić się o ich bezpieczeństwo, gdyż przechowywane są one w chmurze. Jest to bardzo dużym ułatwieniem dla osób, które są w ciągłym ruchu lub muszą zabierać pracę ze sobą do domu. Nie musisz się martwić o wyciek jakichkolwiek kodów zabezpieczających twoje konto, ponieważ BaseLinker wprowadził jakiś czas temu funkcję bezpiecznego logowania. Podwójna autoryzacja oraz ograniczenie liczby adresów IP przypisanych do jednego konta, jest niewątpliwie dodatkową formą ochrony dla firm.

Czy warto korzystać z BaseLinkera?

Oczywiście, że tak! System umożliwia wygodne i bezproblemowe zarządzanie produktami, zamówieniami i wysyłką z jednego miejsca. Zautomatyzowanie wielu podstawowych czynności związanych ze sprzedażą internetową, pozwala na zaoszczędzenie znacznej ilości czasu oraz na uniknięcie niepotrzebnych komplikacji. Podłączenie sklepu do BaseLinkera jest bardzo prostym i intuicyjnym procesem, a pozwoli to w pełni kontrolować sprzedaż w Twoim sklepie internetowym.

Poznaj funkcjonalności naszej autorskiej integracji Atomstore – Baselinker! Dowiedz się udoskonalenia i ułatwienia niesie ze sobą integracja systemu AtomStore i oprogramowania BaseLinker! KLIK

Chcesz zintegrować swój sklep z Baselinkerem, ale nie wiesz od czego zacząć? Bardzo chętnie Ci pomożemy! Nasi eksperci dokładnie wiedzą jak integrować poszczególne moduły i dostosować Baselinkera do potrzeb poszczególnych sklepów internetowych! Zajrzyj na naszą stronę i poznaj więcej szczegółów.

ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Kiedy warto odświeżyć logo firmy?

28.04.2021

Logo to najważniejszy symbol oraz wizytówka marki. To dzięki niemu wyróżniamy się na tle konkurencji i innych firm, oraz w szybki sposób zapadamy w pamięć potencjalnym klientom. Dobrze zaprojektowane logo, stanowiące główny element identyfikacji wizualnej, umożliwia potencjalnemu odbiorcy na szybsze zaprzyjaźnienie się z naszą marką, wzbudza zaufanie oraz zainteresowanie, które prowadzi do sprzedaży produktów, a […]

Czytaj więcej

Integracja AtomStore – BaseLinker. Funkcjonalność i możliwości

22.04.2021

BaseLinker to narzędzie, z którego korzysta dziś wielu właścicieli sklepów internetowych, dążących do usprawnienia sprzedaży i poprawy możliwości swojej platformy e-Commerce. Poznaj możliwości naszej autorskiej integracji silnika AtomStore z systemem BaseLinker, stworzonej specjalnie na potrzeby i oczekiwania klientów! Jakie działania przynosi ze sobą integracja systemu AtomStore i oprogramowania BaseLinker? Zajmujesz się sprzedażą online, działasz na […]

Czytaj więcej

Panel Doradztwa eCommerce – czyli jak zdynamizowaliśmy nasze działania na czas pandemii.

05.04.2021

Prowadzisz sklep online i chcesz mieć pełną kontrolę nad działaniami eCommerce? Nasz panel pozwala na zgromadzenie wszystkich specjalistów w jednym miejscu, tak żebyśmy mogli zaoferować naszym klientom usługi najwyższej jakości. Pracujemy wspólnie i wszystkie zrealizowane zadania to efekt ciężkiej pracy jako jeden spójny organizm. Pandemia, a komunikacja. Czas pandemii jest niewątpliwie jednym z najcięższych okresów […]

Czytaj więcej