Audyty

Zastanawiasz się, dlaczego Twój sklep nie sprzedaje? Jak wypadasz na tle konkurencji? Jak wygląda komunikacja i widoczność twojego brandu w sieci? Sprawdzimy to!

Doradztwo

Chcesz założyć i prowadzić sklep internetowy? Zoptymalizować sprzedaż? Polepszyć zasięg w wyszukiwarkach? Nie wiesz, jaki model biznesowy wybrać: B2B czy B2C?

Marketing

Nie masz czasu pisać bloga? Chcesz zbudować content i zaplecze seo? Rozwinąć bazę subskrybentów i social media marketing? Potrzebujesz koncepcji komunikacji marki?

Wsparcie techniczne

Chcesz zoptymalizować sklep pod wyszukiwarki? Dobrać narzędzia automatyzacji procesów? Poprawić dostarczalność maili? Sprzedawać przez Amazon/Allegro/eBay?

W czym możemy Ci pomóc?

Poznaj szczegółową ofertę naszych usług. Uwaga. Kliknięcie w ten baner może spowodować rewolucję na sklepie, wzrost sprzedaży i generować Twój wolny czas!

Kampanie sprzedażowe

Brakuje Ci specjalisty ecommerce? W cenie jednego pracownika dostaniesz cały zespół! Grafik, copywriter, koder, technik i opiekun czekają, by wesprzeć twój sklep!

Szkolenia

eHandel to podstawa współczesnej gospodarki. Chcesz odnieść sukces w ecommerce? Nauczymy Cię, jak prowadzić sklep, komunikować się z klientem i zarządzać zespołem!

Jak działamy?

Przedstawiamy metodykę naszej pracy, czyli 5 kroków, które zagwarantują wzrost sprzedaży przez internet. Dzięki nim klienci pokochają Twój sklep, a Ty zyskasz więcej czasu na jeszcze lepszy biznes!

Blog

Znajdziesz tu dobre praktyki prowadzenia sklepu internetowego, szereg rad z zakresu sprzedaży i narzędzi marketingu B2B i B2C oraz najważniejsze pojęcia ecommerce!

Nasza misja

Nie monopolizujemy wiedzy. Dzielimy się. Naszym celem jest realne wsparcie sprzedaży online i budowa firmy odpowiedzialnej społecznie. Dlaczego mamy takie cele?

Kontakt

Oczekujesz pełnego wsparcia w sprzedaży online? Dostępu do specjalistów? Wysokiej jakości usług w przystępnej cenie? Zainwestuj w nas! Skontaktuj się już dziś i zobacz, ile możesz zyskać!

NASI KLIENCI:

INSTAGRAM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

NASI PARTNERZY: